29 Kasım 2011 Salı

THEMRA BİTKİSEL MACUNLAR

BALLI HARNUPLU BİTKİSEL MACUN 10.00 TL


Erkeklerde cinsel gücü arttırır, iktidarsızlık ve sertleşme sorununu giderir, sperm sayısını çoğaltır. Kadınlarda adet dönemlerini ve yumurtlamayı düzene sokar ve yumurtayı güçlendirir. Erkek ve kadınlarda hormonal sistemin düzene girmesini sağlar. Enerji verici yapısıyla fiziksel güç ve kuvvet verir. Kalbi kuvvetlendirir. Zihinsel ve sinirsel yorgunlukları alarak kişinin rahatlamasını sağlar, stresi azaltır. Bağışıklık sistemini güçlendirir.
A- Erkekte cinsel gücü ve sperm sayısını arttırmak, kadında yumurtlamayı düzenlemek ve yumurtayı güçlendirmek için gece yatmadan önce bir tatlı kaşığı alınır.
B- Canlı hücre sayısını arttırmak ve çocuk olması için kusur kadın veya erkekte olsun Ballı Zencefilli macun ile Ballı Harnuplu Macun birlikte alınır. Kusur kimde olursa olsun iki taraf da kullanır. Kusurlu taraf en az 3 tertip kullanır. Her tertipte canlı hücre sayımı yapılır ve sonuçlara göre devam edilir veya edilmez. Ballı Zencefilli Macun gece yatarken bir tatlı kaşığı, Ballı Harnuplu Macun sabah, öğle, akşam birer tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir.
BALLI GİNKGO BİLOBALI BİTKİSEL MACUN 15.00 TL

Ürün Hakkında:
Vücudun zinde ve genç kalmasını sağlar,kalp damar tıkanıklığına karşı etkili olduğu, aşırı stres ve performan düşüklüğünü önlediği, anemiye (kansızlığa)iyi geldiği, yeni hücre oluşumunda etkili olduğu, rrkeklerin üretkenliğini, sperm miktarını ve cinsel gücü arttırmada etkili olduğu varsayılır.

Kullanım Şekli:
Yemekten sonra bir tatlı kaşığı önerilir.

Ağırlık / Dozaj:
235 Gr.BALLI KIRMIZI GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 18.00 TL
Vücudun Zinde vegenç kalmasını sağlar,kalp damar tıkanıklığnda faydalıdır.AŞIRI STRES VE PERFORMANS DÜŞÜKLÜĞÜNÜ ÖNLER .Anemiye (kansızlığa)iyi gelir.Yeni hücre oluşumunda etkilidir.Erkeklerin üretkenliğini,sperm miktarını ve cinsel gücü arttırmaya etkilidir.
BALLI KUDRET NARLI BİTKİSEL MACUN 15.00 TL
Kudret Narı anavatanı Hindistan olan, tırmanıcı, otsu bir bitkidir. Sarı çiçekler açar, turuncu-sarı renkli meyveler verir. Kudret Narı Asya'da Genel mide problemleri ve kan şekerinin kontrolü için yaygın olarak uzun yıllardır kullanılmaktadır. Japonya'daki bir çok araştırma merkezi Kudret Narı bitkisinin mide üzerindeki tedavici edici özelliğini yaptıkları araştırmalarla ortaya koymuşlardır. Başta reflü, gastrit ve ülser tedavilerine destekleyici olarak kullanılmaktadır. Kudret narı meyvesi bağışıklık sistemini güçlendirici ve kan şekerini dengeleyici özelliği de de vardır. Kudret Narı meyvesinin antibiyotik etkisinin olduğu, lutein ve lycopene içeriği tümör büyümesini engelleyici özellikte olduğu da yapılan araştırmalarla bulunmuştur.
ShiffaHome Kudret Narı macunu içeriğindeki meyan kökü ile ülser ve gastrit tedavisinde doğal destekleyici olarak kullanılabilmektedir. Kudret narı macunu bal ve sığala yağı ile zenginleştirilmiştir. Kullanılan bal hem vücudun ihtiyac duyduğu besinsel öğeleri içermekte hemde kudret narı meyvelerinin acı tadını gölgelemektedir . Ayrıca, balın yaraların iyileşmesine yardımcı olma ve antiseptik etkisi ile sığala yağının doğal destekleyici etkileri ile sinerji oluşturarak gerçekleşiyor. İçeriğinde bulunan propolis, işçi arıların bitkilerin filiz ve tomurcuklarından topladığı,enzimlerle biyokimyasal degişikliğe uğratarak oluşturdukları çok kuvvetli antiviral, antibakteriyel, antifungal etkiye sahip yapışkan, organik bir maddedir. Araştırmalara göre propolisin içeğinde kaynağına bağlı olmak üzere 150-200 farklı bileşik saptanmıştır. Karışımın formülasyonuna sığala yağı ve bal eklenmek suretiyle etkinliği arttırılmıştır. 
Kudret Narı Macunu Faydaları
- Mide Rahatsızlıklarında tedaviye destekleyici olarak kullanılır.
- Kudret Narı Macunu Reflü, gastrit ve ülser tedavilerine sıklıkla kullanılır.
- Egzema ve bazı cilt hastalıklarında kullanılır
- Kudret Narı Macunu yaraların çok hızlı iyileşmesini ve kapanmasını sağlar.
- Bağırsak tembelliğini giderir.
- Kudret Narı Macunu hücreleri yeniler 
Kudret Narı Macunu Kullanım şekli
Sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı kullanılır. Mide rahatsızlığı için kullanımda en az 30 gün düzenli şekilde kullanılması tavsiye edilir.
BALLI POLENLİ BİTKİSEL MACUN 10.00 TL
Ürün Hakkında:
İdararını tutamayan çocuklara yardımcı olmaktadır.

Kullanım Şekli:
6 yaşında büyükler sabah akşam bir tatlı kaşığı, 6 yaşında küçükler akşamleyin bir çay kaşığı alınması tavsiye edilir.

Ağırlık / Dozaj:
420 Gr.
BALLI PROPOLİSLİ BİTKİSEL MACUN 18.00 TL

Themra Propolis'li Macun12
İçndekiler:Süzme Bal,Glikoz Şurubu,Propolis
Faydaları:
Doğal antibiyotik.antiseptik ve antifungusid olmasından dolayı rahatsızlıkların izole edilmesinde immün sisteminin korunup güçlendirilmesinde
Grip ve soğuk algınlığına karşı korumada Dolaşım sisteminin normal fonksiyonlarını sürdürmesinde etkilidir Herhangi bir vücut bölgesinde oluşacak mantarları çıkmadan önleyici olarak kullanılır.
Ağız içi yaraları,boğaz ve bademcik rahatsızlıklarının iyileştirilmesinde kullanılır.
Kullanımı:
Sabah,öğle,akşam bir tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir
Net:440 grBALLI SİNEMAKİLİ BİTKİSEL MACUN 18.00 TL
THEMRA Ballı Sinamekili Macun (Zayıflama ve Diyet) - 420gr

Yağ çözücüdür. 

İltihabı kurutur.

Kolesterolü ve tansiyonu dengeler. 

Tok tutucu özelliği vardır. 

Mide ve bağırsaklardaki gazı giderir.idrarı söktürür,böbrek enfeksiyonlarını giderir,toksinlerin dışarı atılmasını sağlar. 

Kabızlıkla ilgili şikayetleri ortadan kaldırır. 

Kilo verirken oluşacak güç kaybını,halsizliği mineral ve vitamin zenginliği ile ortadan kaldırır.Diyet ile ayda ortalama 5 ila 7 kilo vermeyi sağlar. 

Kullanımı :

Yemeklerden yarım saat önce bir tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir.

Uyarılar ve Önlemler : 

Gıda Takviyesi olarak alınır.

Ürünün herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Herhangi bir yan etkisi göründüğünde doktorunuza başvurunuz.

İçindekiler :

Bal, Sinameki ve Şifalı Bitkiler

Ürün 420gr Olup , Son Kullanma Tarihleri Uzundur (Bir Yıldan Fazladır).BALLI ZENCEFİLLİ BİTKİSEL MACUN 10.00 TL
Astım, bronşit,müzmin bronşit,üst solunum yolları enfeksiyonları(soğuk algınlığı,grip vb)Öksürük,bademcik ve boğaz iltihabı,sinüzit rahatsızlıklarında 
Kalp,damar ve beyin damarlarının tıkanıklığında, 
Akciğerdeki kronik rahatsızlıklarda, 
Kemik erimesi,ilik boşalması, 
İktidarsızlık, 
Sinir,stres ve asabi bozukluklar,kadınların adet düzensizlikleri ve bundan dolayı stres ağrı ve sancıları,rahim iltihapları,toksik maddelerinin dışarı atılması,damarlar ve eklemlerdeki kireçlenme ve kısmi felç(hissiyat kaybolmamış kımıldatma ve oynama varsa),iç ve dış guatr için başarıyla kullanılmaktadır. 
Sırt, bel ağrıları,siyatik,romatizma damar sertliğinde faydalıdır.Kanın temizlenmesinde,işeme zorluğunun giderilmesinde etkilidir. 

Macun kullanım:Sabah,öğlen,akşam yemeklerden önce bir tatlı kaşığı 
Toz kullanım:Bal,pekmez,yoğurda karıştırılarak yenilmesi tavsiye edilir.
ENGİNARLI BİTKİSEL MACUN 15.00 TL
Karaciğerin salgı işlevlerini uyarır,düzenler güçlendirir. 
Yüksek tansiyon,şeker ve kolesterolün kontrol altına alınmasına yardımcı olur. 
Karaciğer yağlanmalarında güvenle kullanılır. 
Sindirim güçlüğü ve gut problemlerinde 
Karaciğer rahatsızlıklarından dolayı kaynaklanan cilt lekeleri,egzama,mantar,kaşıntı,ciltte kızarıklık gibi cilt sorunlarında yardımcı olabilir. 
Hepatit(sarılık)A-B-C kontrol altına almada 
Anti oksidan özellikleri sayesinde anne adayları ve bebeğin sağlında büyük ölçüde yardımcı olur 
Karaciğer büyümesinde anemi ve kan yetmezliği ile ilgili hastalıklarda kullanılır

Kullanımı: 

Günde 3 defa yemeklerden önce alınması tavsiye edilir.THEMRA MESİR MACUNU 10.00 TL

Themra Mesir Macunu 440 GR
EN ETKİLİ MESİR MACUNUDUR
Mesir macunu farklı lezzeti ve güzel kokusu ile bilinir, İştah Açıcı; Gaz Giderici, Kuvvet Verici, İdrar Yaptırıcı, Yorgunluk Giderici, Hormonları Hareket Ettirici etkileri vardır. Bunların yanı sıra zehirli hayvan sokmalarına karşın bir etkisi de mevcuttur.
Vücuda kuvvet, kalbe ferahlık verir.
Sinirleri yatıştırıp, dimağın kuvvetlenmesini sağlar.
Romatizma hastalıklarına faydalıdır.
Kanı temizleyip, doğal bir detoks etkisi sağlar.
Bu macundan kim yerse yesin o yıl boyunca hiçbir zehirli hayvan sokmaz.
Nevruz günü ağır hastalar bile yese iyi olur.
Macunu yiyen gelinlik çağındaki genç kızlar o yıl içerisinde evlenirler.
Macunu yiyen o sene boyunca bütün hastalıklardan korunur.
Cinsi kuvveti arttırdığına inanılır.
Çocuğu olmayanlar alırsa arzuları gerçek olacağına inanırlar.
Çocuk hastalıklarına iyi gelir. 

MESİR MACUNUNUN FAYDALARI
İştah açıcı, cinsel gücü arttırıcı, kuvvet verici, öksürük ve broşitte iyi gelir, gaz giderici, barsak paristalizmi arttırıcı, vücüt ağrılarına iyi gelir, idrar yaptırıcı, yorgunluk giderici, hormonları hareket ettirici etkileri vardır, zehirli hayvan sokmalarına karşı etkisi de mevcuttur.

Halk Arasındaki İnanışlardan Bazıları;

Bu macundan kim yerse yesin o yıl boyunca hiçbir zehirli hayvan sokmaz.

Nevruz günü ağır hastalar bile yese iyi olur.

Macunu yiyen gelinlik çağındaki genç kızlar o yıl içerisinde evlenirler.

Macunu yiyen o sene boyunca bütün hastalıklardan korunur.

Çocuğu olmayanlar alırsa arzuları gerçek olacağına inanırlar.

Çocuk hastalıklarına iyi gelir.

MESİR MACUNUNUN TIBBİ DEĞERİ
Yukarıda bazılarını saydığımız bazı bitkilerin farmakolojik özellikleri göz önünde bulundurularak macunu iştah açıcı, gaz giderici, barsak paristalizmi arttırıcı, idrar yaptırıcı, uyarıcı ve afrodizyak etkileri taşır. Eski hekimlerin düşüncelerine göre insanların kışın kuru gıda aldıklarından kanları koyulaşır, pislenir, iç organları çalışma düzenini kaybeder. Bu nedenle insanların sıvı dengesini ayarlamak gerekir. İlkbaharda yeşil, taze bol gıda ortaya çıkınca o devrin insanları kan aldırmak, lavmanla barsakları boşaltmak, divretiklerle bol idrar yaptırmak sureti ile vücudun dengesini kendilerine göre ayarlarlardı. Bu işe gecenin ve gündüzün eşit olduğu nevruz gününde başlamak gerekirdi. Hipokrattan beri gelen ve hekimlerce kabul edilen dört unsur teorisinin bir neticesidir.
MESİR MACUNUN 41 ÇEŞİT BAHARATTAN YAPILIŞI

Mesir macunu 41 değişik baharattan oluşmaktadır. Bu baharatlardan bazılarına örnek verelim;
ANASON: İştah açıcı ve karminatif olarak kullanılır. Karminatif etki barsaklardaki fermantasyona engel olmasından ileri gelir.
HİNDİSTAN CEVİZİ ve BEŞBASE: Kaynatılmış suyu mide ağrılarına iyi gelir. Etkisi bileşimdeki uçucu yağlardan ileri gelir.
ÇİVİT: Halk arasında kabakulak ve pnömonide iyi gelir. Bebeklerin ağız mukozasındaki ağrılı yaraların tedavisinde kullanılır.
ÇÖPÇİNİ: Kökünün kaynatılmış suyu ekzemede kullanılır. Bileşimindeki tanenden dolayı astrenjan etkisi vardır.
ÇÖREK OTU: Gaz söktürücü olarak kullanılır.
DARFÜLFÜL: Bedeni ısıtıcı ve öksürük kesici olarak kullanılır
HARDAL TOHUMU: İştah açıcı ve mideyi yatıştırıcı olarak toz halinde kullanılır. Cilt hastalıklarında iltihabı ve ağrı giderici etkisi vardır.
HAVLİCAN: Öksürük kesici ve ağız kokusu giderici olarak kullanılır. Sindirimi kolaylaştırır, gazı dağıtır, balgamı giderir.
HİYARŞENBE: Mushil olarak kullanılmaktadır. Bileşiminde antrekion türevi vardır.
KAKULE: Lezzet verici , gaz söktürücü, iştah açıcı olarak kullanılır.
KARABİBER: Öksürük kesici, uyarıcı ve baharat olarak kullanılmaktadır.
KARANFİL: Ağız kokusu giderici, diş çürüklerinde ve ağrılarında kullanılır. Bileşimindeki karanfil esansı antiseptik ve ağrı gidericidir.
KEBABE: İdrar ve solunum yolları antiseptiği olarak kullanılır.
KİMYON: Baharat, gaz söktürücü, iştah açıcı ve terletici olarak kullanılır

TARÇINLI-POLENLİ BİTKİSEL MACUN 10.00 TL
Themra Tarçınlı - Polenli Karışımlı Macunİçindekiler : Süzme Bal,Glikoz şurubu,Tarçın,Polen,Karabuğday,Buğday ruşeymi,Hindistan cevizi,Isırga tohumu,Havlucan,çörek otu,Soya unu,Anason Fındık Yulaf,Ginseng,Kakao,keçi Boynuzu,Arı sütü,Dariüflü,Keçi Boynuzu pekmezi,karanfil,Dut pekmezi,

Not: Kullanmadan önce karıştırınız.

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Yararı:

Kilo almaya yardımcı olur.Kansızlığa iyi gelir,iştahı açar,sindirim sistemini düzenler.Besin değeri yüksek bir besleyicidir.Kemiklerin gelişmesini sağlar,kemik erimesini önler,vücudu zinde tutar.Üç yaş üzeri çocukların gelişmesinde aktif rol oynar.Demir,potasyum,fosfor ve magnezyum eksikliğini giderir.Bağırsak parazitlerini döker.Günde dört defa yemeklerden önce alınması tavsiye edilir.
ÜZERLİK TOHUMLU BİTKİSEL MACUN 15.00 TL
Basura ve hazımsızlığa, hemoroid ve makat hastalıklarında Basur memesi ve kolite iyi gelir Mide ve bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar. Yanma,sancı ve kabızlığı giderir. Kalın bağırsak iltihabı ve kanamalarına faydalıdır. İç basur,dış basur,kalın bağırsak mukoza zedelenmeleri ve ülserlerinde Egzama ve mayasıllarda Behçet hastalıklarında etkilidir. Kullanımı: Hemoroid ve basur için sabah akşam bir tatlı kaşığı alınır. Sedef hastalığı için Zencefilli Macun ve Burçaklı macun birlikte sabah aç karına ve gece yatarken birer tatlı kaşığı alınır. Toz kullanımı:1-2 kaşım pekmeze,bala,suya,meyve suyu veya süte ilave edilip karıştırılarak içilmesi tavsiye edilir.
28 Kasım 2011 Pazartesi

CİNSEL GÜÇ ARTIRICILAR

EPİMEDYUMLU BİTKİSEL MACUN 39.00 TL
Epimedyumlu Bitkisel Macun Erkeklerde Cinsel Güç Artırıcı (Çok Etkili,Güçlü Bir Afrodizyak), Cinsel İstek Artırıcı, Erken Boşalma Sorununu Giderici, Vücuda Zindelik Ve Kuvvet Verici, Sperm Yetersizliği Tedavisinde Yardımcı, Sperm Kalitesini Artırıcı, Hafızayı Kuvvetlendirici, Not : Epimedyumlu Bitkisel Karışımlı Macun 30 Kullanımlıktır.Diğer Tek Kullanımlık Kimyasal Ürünlere göre çok daha ekonomiktir ve % 100 Doğaldır.Bilinen Bir Yan Etkisi Yoktur.Ayrıca Bayanlar İçin de Afrodizyak etkisi gösterdiği kullanıcılar tarafından söylenmektedir. İçeriği: Epimedium - % 79 (Azgın Teke Otu), Yulaf, Zencefil, Havlıcan, Lepidyum, Amerikan Ginsengi, Isırgan Otu, Sibirya Ginsengi, Ginkgo Biloba, Demir Dikeni, Kola Bitkisi, Vanilya, Bal Kabağı, Tarçın, Soya Unu, Keçi Boynuzu, Glikoz Şurubu, Dut Pekmezi, Süzme Çiçek Balı, Arı Sütü, Polen, Kullanımı : Kullanmadan önce mutlaka iyice karıştırınız.Bir Tatlı Kaşığı kullanmanız tavsiye edilir.Kullanımından 20-30 dakika sonra etkisini görmeye başlarsınız.Kan Dolaşımını artırdığı,hızlandığı için Kalp Hastalarının kullanımı önerilmez.Şeker (Diyabet) hastalarının doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilir. Tarım Ve Köyişleri Bakanlığının 23.01.2009 Tarih Ve 33-05259-00043-3 Sayılı İzni İle Üretilmiştir.
ÇİN TOPU 20.00 TL


MODERN TİBET ECZACILIĞIN BULUŞU, İHTİYACI OLAN OLMAYAN HER ERKEĞİN KULLANABİLECEĞİ DÜNYANIN EN KUVVETLİ BİTKİSEL AFRODİZYAĞI TİBET BİTKİSEL VİAGRASI İÇERİSİNDE 4 ADET TOP BULUNMAKTADIR YAN ETKİSİZ %100 BİTKİSEL MAXİMUN CİNSEL PERFORMANS OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS YARIM SAATTE EREKSİYON ÇİN TOPU TİBET VİAGRASI NEDİR? Modern tibet profesör doktoru herbalist 'puru-liang' tibet bitkisel eczacılığında bulunan kutsal kitaplar ve gizli formullerden aldığı bitkiler ve esanslar ile 50 yıllık özel tecrubelerini ve çalışmalarını bir araya getirerek, gergedan boynuzu dahil 38 çin bitkisel çin ilacını bir araya getirerek bulmuş olduğu; çok kuvvetli erkeklik ereksiyon kuvveti veren, cinsel kuvveti arttıran, ereksiyon süresini uzaltan, cinsel birleşme sayısını arttıran, doğurganlık etkisi veren ve bunları sağlarken hiç bir yan etki vermeyen tamamıyla bitkisel bir afrodizyaktır. Hem %100 doğal olduğundan hemde çok çabuk etkisini gösterdiğinden dolayı uzakdoğu afrodizyakları arasında bir numaralı yerini almıştır. Tibet bitkisel viagrası hiçbir kimyasal madde içermediğinden ve erkek bünyesinde olağanüstü cinsel güç sağladığından dolayı, bügün uzakdoğuda 90 yaşına kadar erkekler tarafından kullanılmaktadır. Ve kesinlikle hiç bir yan etkisi yoktur. ETKİLERİ NELERDİR? *Yarım Saatte Ereksiyon Kuvveti Verir. *Cinsel Kuvveti Olağan Üstü Arttırır *İktidarsızlığı Giderir *Cinsel Birleşme Sayısını Arttırır *Doğurganlık Etkisi Sağlar *Sperma Sayısını Yükseltir *Spermanın Kalitesini Yükseltir *Cinsel Birleşmedeki Stresi,Korkuyu Ve Tedirginliği Yok Eder. * Ereksiyon Süresini Uzatır *Erkeğin Kendine Olan Güvenini Arttırır. *Çiftler Arasındaki Cinsel Mutluluğu Maksimum Düzeye Çıkarır *Cinsel Birleşme Esnasında Kesinlikle Maksimum Kuvvet Verir. *Hiç Bir Yan Etki Vermez. KİMLER KULLANABİLİR? Tibet viagrası %100 doğal olduğundan cinsel sorunu olan veya olmayan her erkek tarafından rahatlıkla kullanılabilir.iktidarsızlık çekenler,ereksiyon problemi olanlar, çeşitli hastalıklardan(örnek;şeker,prostat) dolayı sertleşme problemi sorunu olanlar, dengesiz beslenme sonucu cinsel yetersizliği bulunanlar, cinsel birleşme sırasında stres ve korku yaparak ereksiyon olamıyanlar, cinsel birleşme sayısında yetersiz olanlar, sperma sayısı eksik olanlar, yaşı ilerlemiş cinsel birleşme isteyen ama yapmakta zorluk çekenler ve cinsel problemi olanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca cinsel yaşamda bir problemi olmayan ancak cinsel yaşamını daha güçlü ve daha yüksek hale getirmek isteyen, cinsel bakımdan sağlıklı gözükenler de rahatlıkla kullanarak performanslarını 4 katına çıkarabilirler. Bügün uzakdoğu ve çinde 18 ila 90 yaş arası erkekler cinsel birleşme güçlerini maksimum seviyeye getirmek için bitkisel tibet viagrası kullanmaktadırlar. YAN ETKİLERİ NELERDİR? Modern tibet eczacılığın buluşu dünyanın en kuvvetli bitkisel afrodizyağı tibet bitkisel viagrası; %100 doğal olup 38 çeşit uzakdoğunun en kuvvetli bitkisel afrodizyaklarını içeren ve hiç bir kimyasal katkı maddesi katılmamış tamamıyla naturel bir afrodizyaktır. Uzakdoğu ve çinde son 5 yıldır devamlı kullanılan ürün son bir yıldır bitkisel desteklere tam dönüş yapan amerika,kanada ve ingilterenin ilgisini çekmiş ve yüksek miktarda istenilen siparişler bu üç ülkeye bile yetiştirilmemektedir. Şu an ülkemizde pek yeni olan ürün yakında tüm bitkisel shoplarda ve eczanelerde yerini alacaktır. Tibet bitkisel viagrası tamamıyla doğal olup hiç bir yan etkisi yoktur ve her yaş bünye için gönül rahatlığıyla kullanılabilir. NASIL KULLANILIR? Bitkisel viagra katı bir macun şeklindedir bir adet macun bünyenin ihtiyacına göre ikiye,üçe veya dörde bölünerek kullanılır. eğer çok kuvvetli bir etki isteniyorsa macunun tamamı dahi alınabilir. cinsel birleşme anından yarım saat veya bir saat önce bitkisel viagranın alınmak istediği kadarı ağızda sakız gibi çiğnenerek suyla, meyve suyuyla yahut herhangi bir içecekle alınır. bitkisel viagra tamamıyla doğal olduğu için anında kana karışıp etkisini göstereceğinden kullanım esnasında tam etkiyi görebilmek için; mide çok tok olmamalı, yarı tok veya aç olmalıdır.GİNSENGLİ MACUN 25.00 TL

Furkan Ginsengli Macun 500 gr Detay Bilgisi Furkan Ginsengli Macunu, bildiğimiz meşhur mesir macununun daha etkilisidir. Mesir macunu, orijinal formülü değiştirilmeden, mucizesi daha sonradan keşfedilmiş ve bilimsel olarakta kabul edilmiş bazı bitkilerin ilave edilmesiyle daha güçlü bir hale geldi. Ginseng: çok güçlü ve etkili bir bitki köküdür. İnsan sağlığı için sayılmayacak kadar çok faydası vardır. Ginseng mucizesi, geleneksel mesir macununa katıldı. Furkan Ginsengli Macunun faydaları: Furkan Ginsengli Macunu, vücudun çeşitli yerlerinde oluşan ağrı ve sancılar, mide hastalıkları, iştahsızlık, sıtma, ateş, yılan ya da akrep sokması…gibi kısacası hem beden hem de ruh sağlığı için faydalıdır. Furkan Ginsengli Macunu vücudun direncini arttırır ve hastalıklara karşı korur.
AVICENNA  BAY - BAYAN MACUNU 13.00 TLBay - Bayan Macunu Ballı Baharat & Bitkisel Karışım
2000 yılı aşkın süredir geleneksel birikimle şifa, enerji kaynağı olarak bilinen ve modern tıbbın keşfettiği bitkisel drogların harmanlanması ile 59 çeşit drog içeren formülüyle bal, bitki ve baharat karışımı özel olarak üretilmiştir.
Bay -Bayan besleyici Macunu, Aksu Vital modern ve hijyenik imalat teknolojisi ile tesislerinde özellikle propolis, ginseng ve arı sütü katkılarıyla daha etkili hale getirilmiştir.
İçeriğinde bal, dut pekmezi, polen, ginseng, arı sütü, propolis, akgünlük, havlıcan, karanfil, kimyon, maltoz, meyan kökü, rezene, tarçın ve zencefil ile tamamen doğal bitki ve baharat karışımıdır.
Geleneğimizde bu ürünler,güçlü olmak için kullanılmıştır.
Kullanım Şekli : Yetişkinler için sabah-akşam yemeklerden önce 1 tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir. Net Ağırlığı : 460 g

ÇAKŞIR KÖKLÜ MACUN 39.00 TL
Çakşır macunu erkeklerde görülen cinsel bozukluklarda (iktidarsızlık,kısırlık,sperm sayısı azlığı ve bozukluğu,isteksizlik gibi...) kullanılmaktadır.
Ürünün kendine has afrodizyak özelliği bulunmaktadır.sperm sayısını,canlılığını,yapısını arttırmakta ve düzenlemektedir.
Cinsel isteği arttırarak gücünüzü ve performansınızı en yüksek düzeye yükseltir.
Çakşır Köklü Macun; kan dolaşımını hızlandırır, daha sert ve uzun süreli ereksiyon sağlar.
Erken boşalmaya karşı çok etkilidir.

İçindekiler:
Azgın teke otu, çakşır kökü, demirdiken, ginko bloba, ginseng, zencefil, kişniş, karanfil, kebabiye, kakule, bal, keçi boynuzu tozu ve pekmezi.


Kullanımı:
Günde bir tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir.

Uyarı:
Her kullanımdan önce kavanozu ahşap veya plastik kaşık ile karıştırınız.
Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Furkan Gıda Çakşır Köklü Macun; kimyasal koruyucular, boyar maddeler, ve aroma esans benzeri yapay tatlandırıcılar içermemektedir.
BİTKİSEL ÜRÜNLER - BAHARAT ÇEŞİTLERİ - ŞİFALI BİTKİLER

Asırlardan beri insanlık âleminin, en büyük şifa diye ifade ettikleri, çeşitli bitki ve otlara karşı alakanın giderek arttığı ve bu bitkilerin bütün dünya da yaygın bir şekilde kullanıldığı günümüzde bu ihtiyaca cevap verebilmekteyiz..